Tax Free Shopping


Lankytojus paverskite pirkėjais

Ar žinojote?

Global Blue tyrimas rodo, kad Tax Free Shopping yra populiariausia paslauga, kuria tikisi pasinaudoti keliautojai, kai jie apsiperka užsienyje.

Kas yra „Tax Free Shopping“

  • Vyriausybės grąžina PVM už prekes, kurias įsigijo  užsienio  lankytojai – tuo siekiama paskatinti turistus  daugiau pirkti.
  • „Tax Free Shopping“ (TFS) dėka užsienio pirkėjams  sudaromos sąlygos susigrąžinti PVM už prekes, kurias jie išsiveža iš šalies
  • Lietuvoje užsienio pirkėjai  gali susigrąžinti iki 14 % už pirkinius sumokėtos sumos – tai puiki motyvacija pirkėjams išleisti daugiau jūsų parduotuvėje.

Koks yra „Global Blue“ vaidmuo?

„Global Blue“ už jus tvarko kiekvieną mokesčių grąžinimą, todėl jums nereikia atlikti administravimo darbo ir galite susitelkti į pardavimą. 

Kaip tai veikia?

Užsienio pirkėjas parduotuvėje už prekes sumoka visą kainą, įskaitant PVM.

Užsienio pirkėjui išduodate  „Tax Free“ formą, kurioje nurodyta išsami informacija apie pirkinį ir išleistą sumą.

„Tax Free“ forma yra oficialus dokumentas, kurį naudodamas užsienio pirkėjas išvykdamas iš šalies gali susigrąžinti dalį  PVM sumos už įsigytas prekes.

Išvykimo metu užsienio pirkėjas muitinės pareigūnui pateikia savo prekes ir užpildytą „Tax Free“ formą. Pareigūnas formą antspauduos, kad patvirtintų nusipirktų prekių eksportą.

Tuomet  užsienio pirkėjas gali susigrąžinti pinigus  apsilankydamas „Global Blue“ mokesčių grąžinimo biure arba nusiųsdamas „Tax Free“ formą į  „Global Blue“ .

Grąžintą PVM atskaitote iš savo periodinės mokesčių deklaracijos.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.