MotoBaysport yra TGB atstovai Lietuvoje

Apie TGB

„TGB Motor“ yra vienas iš pirmaujančių pasaulyje keturračių, motorolerių, variklių ir variatorių gamintojų. Dėl tvirtos konstrukcijos ir žinomos kokybės TGB prekės ženklo produktai įgijo puikią reputaciją.

TGB keturračiai yra dažnas metų keturračių titulo laimėtojas, o, pavyzdžiui, Prancūzijoje TGB yra visų laikų perkamiausias keturračių prekės ženklas.

Be to, TGB taip pat glaudžiai bendradarbiauja su daugeliu pasaulyje pirmaujančių motorolerių ir keturračių gamintojų, kuriems gamina variatorius ir kitas dalis.

TGB istorija


1965 m. C. F. Chang įkūrė „Taiwan Vespa Company Ltd.“ licencijuotų motorolerių „Vespa“ gamybai Taivano rinkai. Naujoji įmonė taip pat gamina detales ir komponentus didžiausiam Italijos motorolerių „Piaggio“ gamintojui.

1978 m
TGB („Taiwan Golden Bee Co. Ltd.“) yra įsteigta ir tampa Taivano „Vespa“ bendrovės įpėdine. Naujoji įmonė perima visą esamą „Piaggia“ gamybos programą, įskaitant patronuojančios įmonės dalių ir komponentų gamybą. Tuo pačiu metu TGB įmonė pradeda kurti ir gaminti savo dizaino motorolerius. TGB paspirtukai nuo pat pradžių yra orientuoti į aukštesnę kokybę; jie skirti išimtinai eksportui, ypač Europai, tačiau greitai pradedami sėkmingai reklamuoti visame pasaulyje.

1980 m
TGB tęsia ir toliau plečia savo dizaino motorolerių gamybą, taip pat atsarginių dalių gamybą „Piaggio“ grupei, kuriai gamina tik elektrinius starterius, rėmus, pakabas, plastikines dalis ir daugelį kitų komponentų. 1980 m. TGB nusprendė dar labiau išplėsti savo veiklą. Kadangi tuo metu visi Taivane pagaminti motoroleriai - vienas didžiausių motorolerių gamintojų pasaulyje - buvo importuoti iš Japonijos, TGB pradėjo gaminti ir vėliau kurti savo variatorių pavarų dėžes. Šiandien TGB yra vienas didžiausių variatorių gamintojų pasaulyje.

1990 m
TGB gamina variatorius daugumai Taivano gamintojų ir palaipsniui tampa automatinių pavarų dėžių tiekėja daugeliui pirmaujančių motorolerių, keturračių ir sniego motociklų gamintojų pasaulyje. TGB variatoriai patikimai veikia tokių pirmaujančių pasaulio gamintojų kaip „Polaris“, „Aprilia“, „Piaggio“, BMW, „Vespa“, „Rotax“, „Peugeot“, „Motori Minarelli“, „Motori Morini“, „SYM“ ir kitų motoroleriuose, keturračiuose ir motocikluose. Savo variklių gamykloje TGB gamina savo dvitakčius ir keturtakčius variklius, kurių tūris yra nuo 50 iki 550 cm3. TGB tyrimų ir plėtros centre dirba daugiau nei 50 kūrėjų.

1995 m
ISO 9001 ir QS 9000 sertifikatas atveria duris TGB toliau plėsti savo pardavimo kanalus. Dėl palankios TGB motorolerių ir keturračių kainos, gamybos kokybės, modernaus dizaino ir žinomo patikimumo šis prekės ženklas yra labai gerai įsitvirtinęs Europos rinkoje. Didelis TGB produktų patikimumas ir prieinamumas atvėrė kelią į prekės ženklo sėkmę, kuri tęsiasi iki šiol.

2003 m
Jau 25 metus TGB kuria ir gamina automatines pavarų dėžes ir kitus komponentus didžiausiems pasaulyje ir Taivano motorolerių ir keturračių gamintojams.

2004 m
2004 m. Buvo priimtas strateginis sprendimas: bendrovė pradėjo kurti savo komunalinį keturračių modelį, skirtą Europos ir pasaulio rinkoms. Į rinką ateina legendinis „TGB Blade 400“, kuris greitai tampa vienu populiariausių keturračių Europoje, nes TGB pavyko sujungti aukštą kokybę, apgalvotą dizainą ir priimtiną kainą.

2006 m
Ant TGB RS303 50 motorolerio kaskadininkas ir Australijos laisvo stiliaus motokroso čempionas Mattas Shubringas sėkmingai nušoko pirmąjį pasaulyje motorolerio atbulinį smūgį (salto atgal).

2007 m
2007 m. „TGB BLADE 400“ laimėjo prancūzišką „Metų keturračio motociklo“ titulą, kurį jam suteikė prancūzų keturračių žurnalas „Quad Magazine“.
„ASP Group s.r.o.“ tampa oficialiu TGB keturračių ir motorolerių importuotoju Čekijos ir Slovakijos respublikose.

2009 m
Į rinką ateina naujas patrauklus keturračių modelių su moderniais varikliais asortimentas. „TGB BLADE 550“ tampa perkamiausiu keturračiu Prancūzijoje ir Vokietijoje.

2010 m
„TGB Blade 550 iRS“ keturračiai Čekijoje gauna „Metų keturračio 2010“ apdovanojimą ir tuo pačiu titulą „2010 metų visureigis“.

2011 m
„TGB Blade 550“ tampa perkamiausiu keturračiu Čekijos Respublikoje.

2013 m
TGB keturračiai gauna elektroninį kuro įpurškimą. Šiuolaikinių technologijų dėka TGB keturračiai yra dar patogesni naudoti, lengviau valdomi, mažesnės degalų sąnaudos ir didesni našumai.
„TGB Blade 550“ laimi „Metų keturračių 2013“ apklausą Vokietijoje kaip geriausią 300–550 kubinių metrų kvadratą Vokietijoje.
ASP grupė tampa oficialia TGB keturračių ir motorolerių importuotoja Lenkijai (ASP Group PL Sp. Z o.o.) ir Rumunijai (ASP Group EAST S.R.L.)

2014 m
TGB kuria savo elektrinį vairo stiprintuvą ir pradeda jį pritaikyti įvairiausiems modeliams. EPS vairo stiprintuvas padeda žymiai geriau valdyti, saugiau vairuoti ir lengviau valdyti TGB keturračius. Tuo pačiu metu TGB dar kartą įrodė, kad aukštos kokybės ir pažangios technologijos neturi kainuoti daug pinigų. Nauji vairo stiprintuvo modeliai dar labiau sustiprino TGB pozicijas rinkoje ir pritraukė naujų klientų visoje Europoje.


2015 m
Atvyksta „TGB 1000“ flagmanas, keturračiai su didžiausiu Taivano prov. varikliu

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.