TEISINGAS PRIEKINIO REDUKTORIAUS NAUDOJIMAS IR PAVARŲ PERJUNGIMAS


Priekinių ratų diferencialą ( 4WD ) ir diferencialo blokiruotę (4WD lock) įjungiame ir išjungiame tik visiškai sustoję. Jeigu perjunginėsite nesustoję – gali sugesti reduktorius! Jeigu, įjungus diferiancialą, prietaisų skydelyje mirksi X ženklas, stovint vietoje reikia stipriai pasukti vairą tai į vieną tai į kitą šoną, kol X ženklas degs nemirksėdamas, tada galima važiuoti. Pavaras taip pat perjungiame tik visiškai sustoję, stipriai nuspaudę kojinį galinių stabdžių pedalą.


Garantinis įsipareigojimas bus vykdomas, jei buvo paisoma šių sąlygų:


1. Motociklas buvo reguliariai tikrinamas pardavėjo nurodytuose servisuose.
2. Nurodytuose servisuose buvo keičiami tepalai, filtrai bei kitos medžiagos pagal nurodytą ridos periodą garantiniame pase bei instrukcijoje – pirmą kartą po 300 km. arba 10 darbo valandų, kitus kartus kas 1000 km. (+ - 100 km., kitu atveju garantija nebetenka galios)
3. Motociklas buvo aptarnautas pagal rekomendacijas, aprašytas instrukcijoje.
4. Motociklas nebuvo apleistas, netinkamai naudojamas, perdirbtas arba naudojamas lenktynėms, nuomai ar kitiems komerciniams tikslams.
5. Motociklo techninių duomenų lentelėje numatyti svoriai nebuvo viršijami.
6. Motociklas nebuvo panardintas į vandenį - (virš pakojų).
7. Nepateko į avariją ar kitą nelaimingą atsitikimą.
8. Nebuvo sukelta išorinių mechaninių pažeidimų dėl pašalinių veiksmų ar asmenų.
9. Buvo paisyta visų, instrukcijoje nurodytų, reikalavimų.


Garantija neaprėpia šių dalykų:


1. Garantiniam aptarnavimui klientas turi pristatyti motociklą į serviso vietą pats. Pristatymo išlaidos nėra garantinis objektas.
2. Atvežtas motociklas turi būti švarus, be prilipusio purvo sluoksnio, kitu atveju, plovimas bus įtraukiamas į mokamas serviso paslaugas.
3. Nepatvirtintų dalių montavimo.
4. Periodinio, aptarnaujamų dalykų (tepalų, skysčių, žvakių, filtrų, ir t.t.), derinimo arba normalaus jų keitimo ir normaliai nusidėvinčių dalių (besitrinančių stabdžių ir sankabos medžiagų, išmetamųjų dujų vamzdžių ir gumų). Nepaisant to, garantija šiems dalykams gali būti taikoma, jei jų keitimą nulėmė gamybos ar medžiagos defektas.
5. Padangų, nes joms taikomos atitinkamos padangų gamintojo garantijos. Tačiau iškilus pretenzijoms dėl padangų, Jūsų atstovas padės jas išspręsti.
6. Avarijų, stichijų, aplaidaus elgesio, vagių ar kitų asmenų padarytos žalos.
7. Bet kurio tepalo prasisunkimas laikomas įprastu.
8. Bet kuris mechaninis triukšmas laikomas įprastu.
9. Bet kuri vibracija laikoma įprasta.
10. Bet kurio tepalo ar skysčio suvartojimas laikomas įprastu.
11. Rūdys arba korozija.
12. Pusašiai ir jų lankstūs šarnyrai, pusašių gumos.


Garantija suteikiama visoms dalims išskyrus šias:


Paskirstymo veleno dirželiai, žvakės, filtrai ir keičiamos gumos, sankabos, stabdžių diskai ir kaladėlės, signalizacijos, ekonomiškos išmetamųjų dujų sistemos dalys, akumuliatoriai, aksesuarai, el. gervės, saugikliai ir lemputės, pakabos įvorės, ratų guoliai.
Vienintelis reikalavimas – dalys neturėjo būti apleistos, pažeistos, naudojamos ne pagal paskirtį, patobulintos, naudojamos lenktynėms ar neteisingai sumontuotos.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.