Kodėl verta rinktis Inbank paskolą automobiliui?

Inbank kreditas automobiliui yra vartojimo paskola, skirta automobiliui, motociklui ar kitai transporto priemonei įsigyti. Jei norite, galite netgi suremontuoti ar patobulinti turimą automobilį. Jūs visiškai laisvas priimti jums tinkamiausią sprendimą. Pasirūpinome, kad automobilis išsimokėtinai būtų įsigyjamas kuo lengviau ir paprasčiau. Inbank automobilio paskola leidžia jums išsirinkti norimą automobilį iš bet kurio juridinio ar fizinio asmens. Inbank paskola automobiliui teikiama be pradinio įnašo. Įsigyjant transporto priemonę su Inbank paskola automobiliui neribojame jos amžiaus ar modelio. Nereikalaujame KASKO draudimo ir – svarbiausia – jūs iškart tapsite savo transporto priemonės savininku.

Prienama palūkanų norma automobilio paskolai

Paskolos automobiliui metinė palūkanų norma: nuo 8.9%.

Greitas sprendimas automobilio paskolai

Sparčiai įvertinsime Jūsų paraišką ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų sąskaitą

Pateikti paraišką - lengva!

1

Užpildykite paskolos paraišką

Kai reikalinga paskola automobiliui, skaičiuoklė – paprasčiausias būdas įvertinti savo galimybes. Siekiame, kad jums būtų pasiūlyta pigiausia paskola automobiliui, tad prašome paraišką užpildyti atidžiai.
2

Patvirtinkite savo tapatybę

Sekdami nurodymus patvirtinkite savo tapatybę. Tai yra privalomas žingsnis, kai teikiama paskola automobiliui įsigyti.
3

Pasirašykite sutartį

Siekiame, kad automobilio paskola jums būtų suteikta kuo sklandžiau, todėl paskolos automobiliui sutartį galite pasirašyti iš namų: mobiliuoju parašu, „Smart-ID” ar kitais būdais.

Pervesime pinigus į Jūsų sąskaitą

Paskola automobiliui pirkti bus suteikta, kai atliksime rizikos vertinimą. Netrukus paskola už automobilį bus pervesta į jūsų banko sąskaitą.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.