• −10%
LINHAI ATV 300CC 4X4 T3b
LINHAI ATV 300CC 4X4 T3b
LINHAI ATV 300CC 4X4 T3b
LINHAI ATV 300CC 4X4 T3b

LINHAI ATV 300CC 4X4 T3b

LINHAI
black
Pristatymas 1-15 d.d.
3 959,10 € 4 399,00 € -10%
Su PVM
LINHAI keturračiai - tai nuo 1956 m. gyvuojantis prekinis ženklas. Vienas geriausiai vertinamų, bei pažangiausių Kinijos moto technikos gamintojų. Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavimą su Japonu kompanija Yamaha. Tad 1994 buvo sukurta bendra įmonė Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. 
Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos.
Motociklų tipas

 

LINHAI ATV 300CC 4X4 T3b keturratis

Reliable engine

VARIKLIS

Vieno cilindro, skysčiu aušinamas, turi pakankamai galios sunkiam darbui ir pagreičiui. Variklis perduoda savo galią ratams per dviejų greičių „CVT-ech“ automatinę transmisiją su stipria redukcija, neutralia ir atbuline eiga.

4x4 drive

PAVARA

Patikima 4 x 4 pavara užtikrina optimalų sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Paspaudus mygtuką ant rankenos, variklio galia perduodama abiems ašims, kai tik jums reikia padidintos galios. Be to, efektyvus sumažintas galios perdavimas galimas sunkiems darbams, dideliems nuolydžiams ir didelėms apkrovoms.

Comfortable chassis

VAŽIUOKLĖ

Plati, lengvai naudojama važiuoklė su didele pakabos eiga ir žemu svorio centru užtikrina didelį pravažumą ir puikų stabilumą net sudėtingomis sąlygomis ir greitame važiavime. Priekiniai ratai yra pakabinami atskirai, galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai užtikrina įtikinamą stabdymo jėgą net ir traukiant sunkius krovinius. Labai mažas posūkio spindulys prisideda prie didelio manevringumo.

LED lighting

LED ŽIBINTAI

Patrauklūs LED dienos šviesos žibintai elegantiškai papildo šiuolaikišką šio keturračio dizainą. Kartu su LED žibintais jie suteikia dar brandesnį ir patrauklesnį vaizdą. Ir visas pasaulio tamsumas netrukdys jums naudoti galingus dvigubų lęšių projektorius.

Multifunction LCD display

LCD - PRIETAISŲ SKYDELIS

Prietaisų skydelis su mėlynu ekranu, apšviestu LCD ekranu, yra lengvai skaitomas ir jame pateikiama visa svarbi informacija: skaitmeninis spidometras, skaitmeninis tachometras, ridos indikatorius, variklio valandos indikatorius, 2WD / 4WD pavaros indikatorius, aušinimo skysčio temperatūros indikatorius, skaitmeninis degalų matuoklis, neutralus indikatorius tolimojoje šviesoje. indikatoriaus lemputė, posūkio rodiklio ir pavojaus signalo žibintai, atbulinės eigos pavaros indikatorius.

Rich equipment

BAZINĖ ĮRANGA

Nepaisant neprilygstamos kainos, „Linhai 300 4x4 SR“ gali pasigirti gausybe standartinės įrangos. Tai apima elektra valdomą 2x4 / 4x4 pavarą, didžiulę priekinę apsaugą, tvirtą priekinį ir galinį laikiklį, „Sun-F“ prekės ženklo padangas, elektrinę gervę (iki 1360 kg galios) su nuotolinio valdymo pultu, vilkimo jungtį - kablį, svirtį ir rankinius dangčius, LED dienos šviesos žibintus, dvigubus projektoriaus priekiniai žibintai ir LED indikatoriai.

VARIKLIS

 • Tipas: keturių taktų vieno cilindro SOHC
 • Tūris: 275 cm 3
 • „Angos x taktas“: Ø 72,5 x 66,8 mm
 • Uždegimas: CDI
 • Našumas: 12,8 kW / 5500 aps / min
 • Aušinimas: skystis + elektrinis ventiliatorius

PAVARA

 • Pavara: 2x4 / 4x4, elektra perjungiama
 • Transmisija: automatinė - CVT atbulinės eigos pavara, L / H / N / R
 • Pabaigos konversija: kardaniniai velenai priekyje ir gale

VAŽIUOKLĖ 

Priekinė pakaba: Nepriklausomas, McPherson
Galinė pakaba: besisukanti šakė / fiksuota ašis
Pakabos priekis: hidrauliniai amortizatoriai
Pakaba galinė: hidrauliniai amortizatoriai
Priekiniai stabdžiai: 2x hidraulinis diskas
Galiniai stabdžiai: 1 hidraulinis diskas
Priekinės padangos: AT24 x 8-12
Užpakalinės padangos: AT24 x 11-10

MATMENYS IR SVORIS

 • Ilgis / plotis / aukštis: 2160 / 1140 / 1195 mm
 • Sėdynės aukštis: 865 mm
 • Žibintų aukštis: 183 mm
 • Važiuoklės bazė: 1205 mm
 • Tuščio svoris: 298 kg
 • Kuro bakas: 14,5 ltr.
Nauja prekė

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.