LINHAI-YAMAHA T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4
LINHAI-YAMAHA T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4
LINHAI-YAMAHA T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4
LINHAI-YAMAHA T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4
LINHAI-YAMAHA T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4
LINHAI-YAMAHA T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4

LINHAI T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4 bagis

LINHAI
T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4
Pristatymas 1-15 d.d.
9 599,00 €
Su PVM

LINHAI keturračiai - tai 1956 m. įkurtą įmonė.  Geriausiai vertinamas ir pažangiausias Kinų moto technikos gamintojas . Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavima su Japonu kompanija Yamaha. 1994 buvo sukurta bendra Yamaha Motor Co. Ltd. ir Sino-Japanese Joint Venture of Jiangsu Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. Suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija neribojant ridos.

Spalva
 • Balta
 • Raudona
 • Mėlyna

 

LINHAI T-BOSS 550 EPS LIMITED EURO 4 bagis 

 • Variklis

  Tipas: 4 - taktis 1 cilindro SOHC EFI, 4 vožtuvai
  Tūris: 493 cm 3
  Stūmoklio skersmuo x eiga: Ø 87,5 × 82 mm
  Maks. sukimo momentas: 39 Nm / 5500 aps / min (visureigis)
  Aušinimas: skystis + elektrinis ventiliatorius
  Variklio degimas: elektroninis degalų įpurškimas DELPHI (GB)

  Pavaros sistema

  Pavara: 2x4 / 4x4, elektrinis perjungimas
  Transmisija: automatinė kintamojo variatoriaus - CVTech su atbuline pavara, L / H / N / R
  Galios perdavimas: kardaninis velenas priekyje ir gale

  Važiuoklė

  Priekinė pakaba: nepriklausomos, dvigubos rankos
  Galinė pakaba: nepriklausomos, dvigubos rankos
  Pakabos priekis: hidrauliniai amortizatoriai
  Pakaba galinė: hidrauliniai amortizatoriai su reguliuojamu šališkumu
  Priekiniai stabdžiai: 2x hidraulinis diskas
  Galinis stabdys: hidraulinis diskas
  Priekinės padangos: AT25 x 8 – R12
  Padangos galinės: AT25 x 10 – R12

  Matmenys ir svoriai

  Bendras ilgis x plotis x aukštis: 2790 x 1470 x 1920 mm
  Sėdynės aukštis: 860 mm
  Prošvaisa: 280 mm
  Važiuoklės bazė: 1855 mm
  bendroji masė: 563 kg
  Keliamoji galia: 200 kg.
  Kuro bakas: 26 ltr.

Visiškai pertvarkytas LINHAI T-BOSS 550 EPS, siūlo modernų, sportišką akcentą, tvirtą važiuoklę su nepriklausomai pakabinamais ratais, 4x4 pavarą, puikias važiavimo savybes, patikimą EFI variklį, elegantiškus lengvo lydinio ratlankius ir aukštą darbo etiką. Visiškai automatinė pavarų dėžė, rafinuotas salonas ir elektrinis vairo stiprintuvas leidžia lengvai ir maloniai važiuoti. Išskirtinis stabilumas, puikus pravažumas, didelis savivarčio kėbulas ir mažos eksploatavimo išlaidos leidžia „Linhai 550i T-BOSS“ naudoti kaip universalų Bagį, skirtą atlikti visus darbus miške, statybose, parkuose, sodininkystėje, sporto aikštelėse ir kitur. Taip pat yra galinga elektrinė gervė su nuotolinio valdymo pultu, naudojimo galimybes dar padidina daugybė pasirenkamų priedų.

Engine

Variklis

Patikimas ir ekonomiškas 493 cm3 variklis su DELPHI įpurškimu didina jo našumą, mažas degalų sąnaudas ir mažai priežiūros. Patikima automatinė transmisija su variklio stabdžiu, OFF ROAD ir atbulinės eigos pavara iš pagrindinio Kanados gamintojo „CVTech“ patikimai perduoda variklio galią.

Electric power steering

Elektrinis vairo stiprintuvas

Vairo stiprintuvas palengvina vairavimą ir labai padidina vairavimo komfortą bei saugumą. Vairo stiprintuvo dėka vairavimas reikalauja minimalių pastangų, net važiuojant nedideliu greičiu ir pasukus vietoje, o ilgas važiavimas ar visos dienos darbas nepavargsta. Vairo stiprintuvas ne tik ramina važiavimą ir pagerina valdymą, bet ir veikia kaip vairo amortizatorius, kai priekinis ratas susiduria su paslėptu akmeniu, skylute ar kelmu.Stiprintuvas sugeria didžiąją dalį energijos ir joks smūgis neišmuš vairo iš jūsų rankos.

4x4 drive

4x4 pavara

Elektra jungiama visų ratų pavara su priekiniu diferencialo užraktu užtikrina nepriekaištingą reljefą. Vienu mygtuko paspaudimu galite pasirinkti galinių arba visų ratų pavarą, taip pat galite įjungti keturių ratų pavarą su diferencialine spyna, kad žymiai padidintumėte sukibimą ir sukibimą.Sunkiems darbams, ant stačių kalvų ir sunkiems kroviniams, jūs taip pat turite galingą lėtą reduktorių.

Independent all-wheel suspension

Nepriklausoma visų ratų pakaba

Plati tvirta važiuoklė su žemu svorio centru užtikrina puikų stabilumą ir gerą pralaidumą nelygiame reljefe. Visi ratai yra atskirai pakabinami dvigubomis svirtimis ir pakabinami lengvai reguliuojama pakaba. Aukštą manevringumą ir puikų manevringumą taip pat užtikrina palankus svorio pasiskirstymas ir labai mažas posūkio spindulys.

Large tipping body

Didelis savivartis

Pasiimkite viską, ko jums reikia ant erdvaus savivarčio. Dėl praktiško sulankstomo galinio paviršiaus ir nesudėtingo sulankstymo dujinėmis atramomis krovimas pūtė į vėją. Šis kėbulas yra ne tik praktiškas, bet ir puikiai papildo aptakų mašinos dizainą.

All control at hand

Vairas, pavarų svirtis ir visos valdikliai yra aiškiai ir ergonomiškai išdėstyti.Viskas tiksliai ten, kur tikimasi, intuityviai, valdymas natūraliai telpa rankoje.Tai labai palengvina darbą, atitraukia jūsų dėmesį vairuojant ir leidžia valdyti bet kurioje situacijoje.

Powerful brakes

Galingi stabdžiai

Galingo dydžio hidrauliniai stabdžiai su dideliu disko skersmeniu užtikrinaįtikinamą stabdymo jėgą. Progresyviai veikiant ir subalansuotai veikiant priekinei ir galinei ašims, stabdžiai yra puikiai nuspėjami ir patikimai sustabdo mašiną, kai pilna apkrova ar sunkioji priekaba.

Multifunction LCD display

Daugiafunkcinis LCD prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis su mėlynu foniniu daugiafunkciu LCD ekranu yra lengvai įskaitomas ir jame pateikiama visa svarbi informacija: skaitmeninis tachometras, skaitmeninis spidometras, ridos indikatorius, valandos matuoklis, pavarų perjungimo indikatorius 2WD / 4WD, aušinimo skysčio temperatūros indikatorius, skaitmeninis degalų matuoklis, neutralus indikatorius, tolimosios šviesos, posūkio signalo, atbulinės eigos pavaros ir variklio būklės indikatoriumi.

Rich equipment included

Įtraukta turtinga įranga

Nepaisant neprilygstamos kainos, „Linhai UTV 550 T-BOSS EFi EPS“ siūlo gausybę įrangos. Jau bazėje yra tvirtas plastikinis stogas, atsparus ultravioletiniams spinduliams, pusė priekinio plexiglass, masyvus priekinis apsauginis rėmas, apsauginiai tinklai duryse, keleivių turėklai, galvos atramos, vilkimo įranga ir 1360kg. galios elektrinė gervė su nuotolinio valdymo pultu.

Kitos savybės

Rodyti:

Skaitmeninis daugiafunkcis ekranas su funkcijomis: spidometras, tachometras, odometras, ridos skaitiklis, skaitmeninis degalų matuoklis, borto laikrodis, aušinimo skysčio termometras 
Indikatoriai: tolimosios šviesos, posūkio signalo, Pavarų neutralios ir atbulinės, variklio valdymas

Nauja prekė

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.